Püskürtme boya

Elle imalatın zor olduğu yerlerde mekanik ve tesisat tavanlar da makina ile uygulama kolaylığı; yaşayın.
zaman ve fiyat konusunda avantaşlı ve çok tercih edilen bir sistemdir.

Birden fazla püskürtme makinalarımızla hizmetinizdeyiz.

Türkiye geneli mağaza, fabrika, iş yeri, oto parklar tercih edilir.

Wagner
titan
dermix

makinalı püskürtme boya, makinalı boya uygulama,
püskürtme boya uygulama,
makinalı püskürtme boya uygulaması,
püskürtme boya fiyatları,
makinalı boya uygulama ustası

Havasız spreyleme de hava ilavesi olmadan, yüksek basınç altında boyalar veya lateks, dar spuitnozzel geçirilir, bu hoş ve yumuşak bir yüzey elde edilir bulunmaktadır.

Duvarlar ve tavanlar biz her zaman su bazlı lateks ile iki kez püskürtün. Havasız tabanca, hiçbir aşırı sprey çok az verir

Havasız Yüksek Basınçlı Püskürtme sisteminin tabanca girişinde hava ile desteklenmiş formatıdır. Havasız ( airless ) ve yüksek basınçlı sistem ile püskürtülen malzemelerin atomizasyonu parçalanması daha küçük parçacıklara ayrışması için ilave olarak tabancaya ‘ hava ‘ bağlantısı yapılmaktadır. Havanın bağlanmasındaki amaç havasız püskürtülen malzemenin tabancayı terk ederken etrafında ‘ Koruyucu (saran bir tabaka) ceket ’ oluşturmasıdır. Bu sayede malzeme sarfiyat havasız ( airless ) yüksek basınçlı sisteme göre daha azdır. Malzeme transfer oranı % 65-70 ile HVLP sisteminden sonra malzeme sarfiyatının en az olduğu püskürtme yöntemidir. HVLP ve Havalı ( airspray ) püskürtme uygulamalarına kıyasla bu yöntem ile daha hızlı boya uygulaması yapılmaktadır. Ahşap ve metal sanayi, ziraat makineleri, tersaneler, rafineriler için ideal bir boyama sistemidir.

× Whatsapp