KURUMSAL

Bilicitürk İnşaat 2010 yılın da Abdurrahim Bilicitürk tarafından kurulmuştur. Firmamız  geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir. İnşaat sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü tüm Dekorasyon işleri, boya, fasarit  hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemiştir.

    Bağlı bulunduğu sektörde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile Avrupa standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunan firmamız, konusunda uzman ve deneyimli ekipler çalıştırarak etkin bir yapılaşma sağlamıştır. Kalitesini ve güvenilirliğini içinde bulunduğu sektörün gerekli belgelerini alarak pekiştiren firmamız; saysgın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kurum haline gelmiştir.
Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile ulusal değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır.

 

Her türlü iç ve dış cephe boya hizmetleri (Fasarit,
Kenetex) vermekteyiz, Saten, sıva ve görsel estetik amaçlı kartonpiyer,
kapı kemeri, antik alçı uygulamaları…

İthal veya Türk üretimi markalı duvar kağıtları, Tavan kaplama, strafor ve asma tavan hizmetleri, Islak zemin (Kalebodur,fayans) döşeme ve ahşap zemin
Laminant parke uygulamaları, Fonfort kaplama, yalıtım/rolyef, varak, baştan aşağı

komple dekorasyon ve dizayn hizmetleri vermekteyiz.

× Whatsapp